Zľava

DVD Ako používať Dianetiku

20.00

4-hodinové zfilmované dobrodružstvo

Odhaľte čo bráni tomu, aby ste využívali svoj 100%-ný potenciál

Bolestivé zážitky z našej minulosti majú na nás a naše terajšie správanie jednoznačne vplyv – ale do akej miery a prečo? Týmto sa zaoberá Dianetika.

V tomto filme odhalíte ako negatívne skúsenosti vo vašej minulosti spôsobujú, že sa vaša myseľ odkloní od racionálneho myslenia a správania – bez toho, aby ste o tom vedeli. A čo viac, tento film vás detailne učí, ako používať presný dianetický postup auditingu, aby ste tieto minulé skúsenosti našli a odstránili ich negatívne vplyvy.

  • Dĺžka: 4hodiny 29minút
  • Jazyk: slovenský dabing (+voliteľné titulky)
  • Obsah balenia: 2 DVD disky + Sprievodca filmom postupom
  • doručenie do 24 hodín
  • DOPRAVA ZDARMA
Katalógové číslo: 011 Kategórie:

Bližšie informácie

DVD Ako používať Dianetiku

V tomto filme sa dozviete všetko o najúčinejšej a najrozšírenejšej vede o mysli. Odhaľuje – s použitím jednoduchých výrazov, ktorým môžete porozumieť – jediný zdroj stresu, napätia, depresie, psychosomatických chorôb, nutkania, závislosti a šialenstva – reaktívnu myseľ a dáva Vám niečo, čo s tým môžete urobiť.

DVD Ako používať Dianetiku je sprievodným materiálom ku knihe Dianetika, ktorá je najčítanejšou a najuznávanejšou knihou o ľudskej mysli, aká bola kedy napísaná.

Je určená nielen tým, ktorí si prečítali knihu Dianetika – Moderná veda o duševnom zdraví a chcú lepšie porozumieť tomu, čo v knihe čítali; ale aj všetkým, ktorým sa jednoducho nechce čítať a radšej uprednostnia filmovú verziu.

Prestížne filmové ocenenia – záruka kvalitného filmu

Tento film získal 1. júna 2012 prestížnu cenu od „The Indie Fest“ (prestížna nezávislá filmová medzinárodná súťaž) – „Indie Fest Award of Excellence“ – v kategórii vzdelávacie a inštruktážne filmy. DVD bolo po prvých 16-tich jazykoch teraz preložené do vyše 70 jazykov. Vydavateľ (Golden Era Production) získala za svoje filmy a dokumenty už 56 národných a medzinárodných ocenení (údaj z júla 2012).

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “DVD Ako používať Dianetiku”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Možno by sa Vám páčilo…